חנות מועדון

  >  מחשבים ושעונים

חזרה >
TUSA IQ 650 מחשב


מחשב זה הוא הראשון מהמבחר החדש של המחשבים שתציג חברת TUSA בשנת 2009. מחשב ה"אלמנט" הוא קל לשימוש, עם כפתור אחד, בסגנון דיסקוס, המציע כמות עצומה של פרטי מידע צלילה פלוס מאפיינים חדשים כולל פונקציית עצירה עמוקה, והכל בחבילה אחת שאדם יכול להרשות לעצמו. מחשב ה"אלמנט" אפשרי לרכישה בגירסת ענידה על פרק כף היד או בגירסת קונסולה.
 פונקציית העצירה העמוקה:
 מכשירי הצלילה "אלמנט" של חברת TUSA (IQ-650, SCA-251, SCA-351) כוללים את פונקציית העצירה העמוקה למען יתר בטיחות. פונקציה זו מופעלת כשצלילה עולה על 24 מטרים למשך יותר משניה אחת. על עלייה מעבר ל-15 מטרים המחשב יציג מסך עצירת בטיחות עמוקה והעצירה המומלצת ב-12 מטרים למשך 2 דקות. עצירה עמוקה זו מומלצת ביותר בשביל הזדמנות נוספת לסגור גז אך אינה מחייבת. אם הצולל בוחר לא להשתמש בעצירה זה לא ישפיע באופן מזיק על מגבלות הצלילה של הדה-קומפרסיה שנשארה.
מאפיינים:
כפתור אחד, בסגנון מודול דיסקוס, באיתחול פרק כף היד. מצבים פעיל של אוויר ונייטרוקס (21-50%). הפעלה אקטיבית ידנית או על ידי מגע מים, פונקציית עצירה עמוקה ועצירת בטיחות סטנדרטית, כיוונון והתאמת גובה אוטומטית מגובה פני הים ועד 14000.
תצוגת שארית זמן שחרור חנקן, לוגריתם צלילה מאחסן מקסימום 12 צלילות, סוללה ניתנת להחלפה עצמאית סוללה - CR2450, 3V. 
Z של TUSA עם אלגוריתם המבוסס על Buhlmann ZHL-16c, מחוון (אינדיקטור) לשיעור העלייה המשתנה אופציית איפוס יחידה להשכרה. גירסאות קונסולה:SCA-251 , SCA-351 מדריך שימוש ניתן להורדה מאתר היצרן.

    הזמן עכשיו    
מחיר: 1440 ש"ח
חזרה >
חדש במועדון צלילה!!!


לצפיה במצב הים 
פארק ארכיאולוגי תת-ימי 

   ל ו צ ' - עיצוב אתרים


  מועדון צלילה קיסריה העתיקה, 04-6265898   divingc@inter.net.il  
מועדון צלילה    אתרי צלילה    קורסי צלילה   מדריך צלילה   חליפות צלילה   משקפת צלילה    שנורקלים  ציוד צלילה
(צילומים דף הבית: עמוס נחום)

             

מחשבים ושעונים

ציוד צלילה מחשבי צלילה שעוני צלילה