חנות מועדון

  >  מחשבים ושעונים

חזרה >
TUSA ZEN IQ-900 מחשב שעון יד


ה-זן החדש של טוסה הוא מחשב שעון יד החדיש ביותר של החברה. מכשיר מעוצב בסטייל שיכול להיות על היד במשרד, בעיר או בים, בכל זמן ובכל מקום.
ה-זן יכול להיות מופעל כשעון, כמחשב, כמחשב נייטרוקס, כמד עומק וכטיימר דיגיטאלי או לצלילה חופשית. תצוגה גדולה, בתוך ומחוץ למים למרות גודלו הקומפקטי כשל שעון יד רגיל. המכשיר מכיל את כל פונקציות המחשב וגם פונקציית עצירה עמוקה לבטיחות. פונקציית העצירה העמוקה מופעלת כשהצלילה חורגת מ-24 מ' ליותר משנייה אחת. המחשב אז יציג למשך שתי דקות עיצרת עומק מומלצת. עצירה כזו מאוד מומלצת אך אינה בגדר חובה והצולל יכול לבחור להמשיך במגבלות צלילה ללא דקומפרסיה.
מאפיינים: מחשב מתקדם, שעון יד, 2 גזים מצבים של אוויר, נייטרוקס, מד, צלילה חופשית ושעון. החלפה בין 2 מיקסים- מיקס 1- אוויר- 21-50%, מיקס 2 - אוויר- 21-100%. הפעלה ידנית או על ידי מים. אזעקות אודיו ואייקונים מהבהבים, תצוגת מספרים ואותיות בגודל גדול ועם אור אחורי, קביעות בטיחות משתמש מתקדמות, עצירה עמוקה ועצירת בטיחות, נגישות לוג בלחיצה אחת, התאמת גובה אוטומטית מגובה פני ים ל-14,000. תצוגת זמן שחרור יתרת חנקן, אייקון ללא מעוף, קביעת הורדה והעלאת נתונים ממחשב על ידי ממשק דאטא-לוג של טוסה. סוללה ניתנת בקלות להחלפה, אלגורתים של טוסה מבוסס Buhlmann ZHL-16c. אינדיקטור (מחוון) דירוג עליות משתנות.
צבעים- אפור טיטאניום, שחור

    הזמן עכשיו    
מחיר: 1852 ש"ח
חזרה >
חדש במועדון צלילה!!!


לצפיה במצב הים 
פארק ארכיאולוגי תת-ימי 

   ל ו צ ' - עיצוב אתרים


  מועדון צלילה קיסריה העתיקה, 04-6265898   divingc@inter.net.il  
מועדון צלילה    אתרי צלילה    קורסי צלילה   מדריך צלילה   חליפות צלילה   משקפת צלילה    שנורקלים  ציוד צלילה
(צילומים דף הבית: עמוס נחום)

             

מחשבים ושעונים

ציוד צלילה מחשבי צלילה שעוני צלילה