אתרי צלילה

  >  ספארי צלילה

 

חברת ברק אפיק טיולים

מחלקת טיול הצלילה של חברת "ברק אפיק טיולים" בשיתוף עם מועדון צלילה קיסריה העתיקה מתמחים בטיולים מאורגנים לקבוצות וכן בטיולי צלילה מותאמים אישית, לצוללים וחובבי ים.

<לפרטים נוספים
אל תוך האדמה

צלילת מערות במקסיקו. צלילות מטורפות אל תוך מעבה האדמה בחצי האי יוקטן במקסיקו, בירת המערות העולמית. מתוכנן לצאת במאי 2011

<לפרטים נוספים
מסע אל אי המטמון

הפלגת צלילות לאי קוקוס. הפלגה אל מעוזם האחרון של הכרישים, האי שעליו נכתב הספר "אי המטמון" אל שפע של כרישים וחיות גדולות אחרות. מתוכנן לצאת ב-09-19 ליולי.

<לפרטים נוספים
האיים הקסומים של גלפגוס

הפלגת צלילות לדרווין ווולף, כולל סיורים יבשתיים באיי גלפגוס. הפלגה באיים ששינו את ההבנה שלנו את עולם החי. כרישים, ציפורים, אריות ים וצבי ענק וטבע קסום שלא ראיתם כמותו. מתוכנן לצאת באוגוסט 2011

<לפרטים נוספים
מלטה מלמטה

טיול צלילה משולב יבשתי באיים מלטה וגוזו. שבוע של צלילות בארכיפלג של מלטה, באיים מלטה, קומינו וגוזו שבמרכז הים התיכון. כולל טיולים יבשתיים במלטה. מתוכנן לצאת במשך כל ימי הקיץ 2011.

<לפרטים נוספים
קרואטיה אדריאטיקה

טיול צלילה מרתק בים האדריאטי. שבוע של צלילות באיים קטנים, מעברים תת-ימיים, מים צלולים וצד של הים התיכון שטרם הכרתם. כולל טיולים יבשתיים בקרואטיה. מתוכנן לצאת בספטמבר 2011 .

<לפרטים נוספים
פלאי פלאו

טיול צלילה מספינה באיי פלאו. הפלגה בספינה מפנקת בין איי האוקיינוס השקט. שוניות אלמוגים מרהיבות, כרישים, אוניות מלחמה טבועות ונופים עוצרי נשימה. מתוכנן לצאת בדצמבר 2011 .

<לפרטים נוספים
טיול 5X5 בדרום אפריקה

5 כרישים מהחלומות ו-5 הגדולים של אפריקה. טיול הכרישים האולטימטיבי, משולב עם ספארי יבשתי בדרום אפריקה. הטיול כולל סדנת "עולמם של הכרישים" שתתחיל בארץ. מתוכנן לצאת בינואר 2012.

<לפרטים נוספים
חדש במועדון צלילה!!!


לצפיה במצב הים 
פארק ארכיאולוגי תת-ימי 

   ל ו צ ' - עיצוב אתרים


  מועדון צלילה קיסריה העתיקה, 04-6265898   divingc@inter.net.il  
מועדון צלילה    אתרי צלילה    קורסי צלילה   מדריך צלילה   חליפות צלילה   משקפת צלילה    שנורקלים  ציוד צלילה
(צילומים דף הבית: עמוס נחום)

             

ספארי צלילה