אודות

מועדון הצלילה קיסריה העתיקה הינו מועדון הצלילה העברי הראשון בים התיכון ועד היום הוא ממשיך להוציא צלילות בקיץ ובחורף לאתרים קסומים, שאין כמותם בעולם כולו. המועדון ממוקם בטבורו של הגן הלאומי נמל קיסריה, על חורבותיו העתיקות של נמל הורדוס השקוע, והוא מוציא צלילות לפארק הארכיאולוגי התת-מימי הראשון והיחיד מסוגו בעולם. כבר בכניסה לעיר העתיקה בקיסריה תמצאו את עצמכם בעולם קסום, עולם מלא היסטוריה ותרבות, אך זה כאין וכאפס בהשוואה למה שתראו מתחת למים. לא לחינם בנה הורדוס את קיסריה לפני 2000 שנה כבירת יהודה ובצמוד לה את נמל סבסטוס, הנמל הגדול והמפואר ביותר באזור, אותו נמל שבימינו משמש אתר צלילה מרהיב.
כאן נערך המחקר התת-ימי הראשון בארץ ומאז המקום מושך אליו הרבה צוללים וארכיאולוגים מכל רחבי העולם. בשנת 2006 חידשנו את הפארק התת-ימי היחיד מסוגו בעולם, אשר הוקם בשנת 1992 ע"י פרופ' אבנר רבן ז"ל, בנמל העתיק. שובר הגלים הרומי שימר בתוכו 2000 שנה של אוצרות תת-מימיים מרהיבים, מסומנים, מתועדים, ונגישים בעזרת מסלולים מסודרים ומחובללים.

בפארק ישנם ארבעה מסלולים המסומנים ע"י חבלים, מצופים וסימנים תת-ימיים, שמכוונים לאתרים בעלי עניין ארכיאולוגי והיסטורי. כל צולל מצויד במפת הפארק שבעזרתה יוכל ליהנות מהסבר על האתר בו צולל. הנמל השקוע גם מהווה חממת גידול לשפע של חיים וצמחייה תת-מימית בים התיכון. בעזרתנו תוכלו ליהנות מהעולם הקסום, שפע של ארכיאולוגיה, מים צלולים וחיים תת-ימיים.
המועדון מספק גישה נוחה לים וציוד חדיש של מיטב החברות המתוחזק היטב.


מועדון צלילה קיסריה העתיקה מספק שירותי צלילה מגוונים לצוללים מוסמכים כמו גם לחסרי ניסיון
, קורסים בכל הרמות וציוד צלילה. הוא מתהדר ומתגאה בהקפדה על ערכי בטיחות ושמירה על איכות הסביבה, המועברים לחניכים וצוללים מנוסים כאחד.
המועדון מארגן קבוצות צוללים ומשנורקלים שמובלים ע"י מדריכי המועדון המכירים את האתר.


במועדון צלילה קיסריה העתיקה תוכלו לקבל את כל שירותי צלילה:
השכרת ציוד ודחיסת מיכלים
צלילות רענון
צלילות הכרות
צלילות מודרכות
מכירת ביטוח צלילה
טיפול בציוד צלילה

בית הספר לצלילה
מוכר על ידי משרד החינוך, ומעביר קורסים בכל הרמות. כל הקורסים נערכים בפארק ארכיאולוגי תת-ימי של נמל קיסריה, באווירה חמה ועם מדריכים מנוסים . קורסים נפתחים כל יום ראשון ושישי בכפוף למספר האנשים הרשומים. קורסים הנפתחים בימי ראשון נמשכים רצוף כל השבוע, וקורסים הנפתחים בימי שישי נמשכים בסופי שבוע.
בחנות המועדון ניתן לרכוש ציוד צלילה איכותי של חברות SEPA, BEUSHET ו- TUSA

איך להגיע:
אנחנו יושבים בגן הלאומי קיסריה, באמצע הדרך בין תל-אביב לחיפה.
מכביש החוף(כביש מס' 2): תרדו במחלף קיסריה לכיוון קיסריה, תסעו עד צומת T, תפנו ימינה. בכיכר השניה, אחרי נאות גולף, תפנו שמאלה ותסעו עם הכביש עד שתראו מולכם כניסה לגן לאומי. מכביש החוף: תרדו במחלף אור-עקיבא לכיוון קיסריה וסעו ישר עד הסוף. הכניסה לגן לאומי תהיה מצד ימין.
מכביש מס' 4: תפנו בצומת פל-ים מערבה לכיוון קיסריה, סעו ישר עד כיכר נאות-גולף, תפנו ימינה, כיכר הבאה תפנו שמאלה ותסעו עם הכביש עד שתראו מולכם כניסה לגן לאומי.

...שיחזור גרפי של נמל
<לפרטים
...שיחזור בפארק ארכיאו
<לפרטים
...צלילה בפארק ארכיאול
<לפרטים
...שלי צוללת ליד עוגן
<לפרטים
חילזון ים
<לפרטים
SEPA חליפות של
<לפרטים
...צילום אויר של נמל ה
<לפרטים
חדש במועדון צלילה!!!


לצפיה במצב הים 
פארק ארכיאולוגי תת-ימי 

   ל ו צ ' - עיצוב אתרים


  מועדון צלילה קיסריה העתיקה, 04-6265898   divingc@inter.net.il  
מועדון צלילה    אתרי צלילה    קורסי צלילה   מדריך צלילה   חליפות צלילה   משקפת צלילה    שנורקלים  ציוד צלילה
(צילומים דף הבית: עמוס נחום)

             

מועדון צלילה

מועדון צלילה