חנות מועדון

  >  מבצעים חמים

חזרה >
סנפירי רצועה USA SF-15 X-PERT ZOOM Z3

5 שנות מחקר ופיתוח הביאו את הסנפיר המפוצל, הנחשב והנמכר SF-8 X-PERT ZOOM לשוק בשנת 2003. חברת TUSA מגדירה מחדש את שוק הסנפירים עם הצגתו של סנפיר מפוצל SF-15 X-PERT ZOOM Z3 בשנת 2009.
סנפיר זה משפר עוד את הביצועים, המאפיינים והעיצוב של סנפיר SF-8 עם איחוד 3 חומרים, עם אורך להב גדול ב-10%, עם טכנולוגיית הדחיפה המוגברת, עם מסילות הלהב המחוזקות ועם יכולות הגריפה וההוצאה של הלהב האופטימלי.
המאפיינים החדשים הללו, ביחד עם התכנון והעיצוב של פטנט הלהב בזוית של 27 מעלות ומערכת ה-EZ של אבזם הרצועה עושים את סנפיר SF-15 הסנפיר לצוללים.

 תכנון ועיצוב הלהב המוטה בזוית:
כשמשתמשים בלהב סנפיר רגיל ומסורתי, עם הרגל מתוחה לגמרי, נשארת זוית של 27 מעלות בין העקב וכף הרגל ושרירי השוק / החלק האחורי של הרגל (בין הברך לקרסול), מה שגורם לאיבוד של 10% מיכולת הדחיפה. בגלל שהסנפיר בזוית מתחת לגוף, בעת שלב הבעיטה, הגוף נדחף לפנים, קדימה ולמטה, במקום ישר קדימה. עם סנפיר SF-15, זוית ה-27 מעלות הזו תוכננה ועוצבה לתוך הסנפיר. כלומר 100% מהאנרגיה המושקעת בעת שלב הבעיטה, מכוון כעת לדחיפת הצולל.
חברת TUSA פיתחה רובוט שיכול לשכפל את מעגל הבעיטה ותנועת רגל האדם. הרובוט יכול לחקות את תנועת האדם באופן מדוייק ולהעביר נתונים מדוייקים למערכת. החברה יכלה לנתח את ביצועי הסנפירים בתנאים שונים. הרובוט יכול לחקות ולדמות שחייה במים תוך כדי שימוש בסוגי בעיטה משתנים, כמו בעיטת מספריים גדולה עם חזרה איטית ולהפך. על ידי שימוש בטכנולוגיה הכי חדישה ומתקדמת הרובוט מודד את האנרגיה המושקעת בבעיטה ואת הכוח הדוחף קדימה והמניע הנוצר בשימוש באנרגיה זו. כדי להשיג מקסימום ביצועים מסנפיר זה אנא השתמש בבעיטת כיפוף קטן של הברך עם קצב קל. זה יוצר פחות מאמץ על שרירי הרגל לעומת סנפירים מסורתיים ומנמיך את העייפות והתשישות של הצולל ואת צריכת האוויר שלו בעקבות כך.

 מאפיינים:
שלושה חומרים- משיג ביצועים מעולים יחסית לסנפירים מפוצלים אחרים.
תכנון פטנט הלהב בזוית 27 מעלות.
טכנולוגיית סנפיר עם דחיפה מוגברת המביא ליעילות אופטימלית.
כיס רגל מתרכובת משולבת המגביר את הכוח המועבר ללהב הסנפיר.
מסילות צד מחוזקות המפחיתות את הפרדת הלהב, מגבירות יציבות ואת רב צדדיות סגנון הבעיטה, להב עם גריפת מים אופטימלית המגבירה את תיעול והפניית המים.
תכנון ועיצוב חדשני של הידרופוייל (סנפירית) המנפק תנועה ודחיפה קדימה עם פחות מאמץ. להב ארוך ב-10% יחסית לסנפיר SF-8 בשביל אפקט דחיפה משופרת ומועצמת, מערכת פטנט אבזמי הרצועה EZ.
צבעים - שחור, כחול, צהוב, אדום, ורוד, לבן.
מידות - S,M,L (ורוד לא קיים במידה L).

סנפירי רצועה USA SF-15 X-PERT ZOOM Z3
חזרה >
חדש במועדון צלילה!!!


לצפיה במצב הים 
פארק ארכיאולוגי תת-ימי 

   ל ו צ ' - עיצוב אתרים


  מועדון צלילה קיסריה העתיקה, 04-6265898   divingc@inter.net.il  
מועדון צלילה    אתרי צלילה    קורסי צלילה   מדריך צלילה   חליפות צלילה   משקפת צלילה    שנורקלים  ציוד צלילה
(צילומים דף הבית: עמוס נחום)

             

מבצעים חמים